Selflove resources

by - října 26, 2018

Proč "selflove resources"? Protože "zdroje pro sebelásku" zní přeci jenom divně. V dnešním článku najdete moje zdroje, ze kterých jsem čerpala, pokud šlo o téma "selflove".
Jasmine Lipska

Jeden z mých nejoblíbenějších zdrojů, celkově co se týká inspirace a motivace. Jasmine píše blog na téma lifestyle a travel a má i svůj youtube kanál. Na jejím blogu najdete Self-Love Package, který si můžete stáhnout zdarma nebo jí přispět libovolnou částku. Tenhle selflove deník mě provází každý den, baví mě ho vyplňovat, číst si citáty a odškrtávat si jednotlivá políčka. No posuďte sami. Podle mě je to moc povedené, chystám se vytvořit něco podobného, tak snat to bude stát za to. Kromě tohoto na jejím blogu najdete afirmační kartičky nebo Self-love workbook za menší poplatek. 


Rebecca z blogu Crafting and Simpler life

Rebecca píše blog (na téma minimalismu, selflove a mindset), kde najdete různé "kurzy" (některé zdarma jiné placené) a jedním z mých oblíbených je 14 day selfcare challenge. Také jsem vstoupila do kurzu "Beginners guide to minimalism". Můžu ho určitě doporučit. Je to skvělý rádce a průvodce na cestě za minimalismem a najdete v něm přínosné informace.

Pinterest

Pinterest je studnice nápadů a nekonečné inspirace. Najdete tu snad vše. Někdy dá trochu zabrat najít něco kvalitního, přínosného nebo jednoduše jen to, co opravdu hledáte, ale stojí to za to. Pokud byste chtěli, můžete sledovat moji nástěnku Selflove/Selfcare pro různé tipy, budu jenom ráda :)

Další zroje:

Selflove Workbook z blogu A Serene Pursuit.
Blog Bailey Opsal - resource library.
Youtube kanál Levandaire.
Blog Jill Conyers - free resources.

Jako poslední zrodj přidávám mnou vytvořený selflove/selfcare list. Stačí kliknout na tlačítko stáhnout a otevře se vám v novém okně na google disku, pak už stačí jen stáhnout. Snad se vám bude líbit. Dejte mi vědět do komentářů.


Jaké jsou vaše zdroje? Zaujal vás nějaký z již uvedených zdrojů? Dejte mi vědět do komentářů.You May Also Like

0 komentářů