Lush

by - května 13, 2018

Ahoj všichni, dneska jsem tu s dalším článkem o kosmetice Lush. Na úvod musím říct, že se nejedná o spolupráci, ačkoliv bych za to byla ráda, protože jsem si Lush absolutně zamilovala. Pořídila jsem si pár dalších produktů, které jsem chtěla vyzkoušet a které jsem zrovna potřebovala a v dnešním článku se dozvíte, jak jsem s nimi byla spokojená.


Dlouho jsem používala suchý šampon ve spreji od Batiste, ale přešla jsem na přírodní, netestovanou, (veganskou) kosmetiku, takže Batiste je už minulostí. Přešla jsem tedy ze sprejového suchého šamponu na ten sypký od Lush No Drought. Příště možná zvolím jiný, protože limetková vůně mi na vlasy nesedí. Jinak plní svůj účel, akorát mi přišel lepší sprejový suchý šampon, který nezůstával ve vlasech a lépe se aplikoval. Šampon voní krásně po ovoci, je to moc příjemná vůně a stačí použít menší množství, takže i déle vydrží. 
S kondicionérem jsem také spokojená, nemá nijak výraznou vůni a vlasy mám po něm jemné a lesklé, jak to jen jde. Bohužel mám konečky dost suché a zničené z žehlení, ale díky kondicionéru už to není tak hrozné.


Jahodové mýdlo na holení má krásný pěnový nádech a je světle růžové. Spíš to vypadá jako jahodová zmrzlina, po otevření jsem na mýdlo dostala chuť :D Je super, že stačí opravdu menší vrstva pro holení, ještě když přidáte vodu, pak je to super. Nevysušuje pokožku, je pak krásně hebká. Za mě top produkt. 


Maska a krém přišly jako vzorečky k objednávce, což mě moc potěšilo. Je super, že si je můžete vyzkoušet a zase objednat třeba příště, pokud vám budou sedět. Pokud ne, alespoň víte, co nekupovat. Bylinný tělový krém voní krásně, ovšem vždy po použití mě svědí pokožka, takže zvažuji, jestli to není alergie na nějakou tu bylinku. Maska na obličej a záda vypadá zvláštně, ale moc příjemně mi voní, skoro jako zubní pasta. I když je to asi peelingová maska, vůbec mi nedráždí pokožku jako jiné masky a je celkem jemná, takže super.


Znáte Lush? Četli jste minulý článek? Jaké jsou vaše nejoblíbenější produkty a který z těchto byste si vybrali? Dejte mi vědět do komentářů :)UložitUložit

You May Also Like

0 komentářů