Lootcrate J.K.R. Wizarding world

by - března 17, 2018

Jelikož jsem velký fanoušek Harry Pottera (a taky takzvaných subscription boxes), využila jsem 30% slevy na Lootcrate a objednala jsem si box Wizarding world. V první řadě musím říct, že jsem zklamaná (asi jako většina lidí, co si tento box objednala). Box jsem objednávala na začátku ledna, většinou boxy posílají v polovině měsíce, ale tenhle zasílali o měsíc později, takže v polovině února. Další měsíc trvalo, než mi box byl doručen, což nechápu, protože to šlo letecky. I zásilky z Aliexpressu chodí dřív. A další věc, co mě mrzí je, že v boxu jsou 4 předměty. V době, kdy jsem ho objednala na stránce uváděli 5-7, ale v průběhu to změnili na 4-6. Uznávám, že kvalita věcí je super, ale to je podle mě samožřejmostí.


Téma pro tento lednový box bylo "The ties that bind us".


S designem krabice si docela vyhráli, to se mi líbí. Uvnitř je kresba hodin, které měli doma Weaslyovi, takže jak se znám, někam si to vystavím. V boxu kromě předmětů naleznete "dopis", kde máte vyobrazené a popsané všechny předměty.


1. Kravata vaší Bradavické koleje. Je moc pěkná a kvalitní. Mám takový pocit, že mi k ničemu nebude. Možná tak do sbírky, to se hodí, ale zatím neplánuji žádný sraz fanoušků Harry Pottera ani cosplay studenta z Bradavic. Třeba se někdy bude hodit, takže kdyby něco, část kostýmu už mám. Je z velmi příjemného materiálu a velice kvalitní.


2. Šála s rodokmenem Blacků. Je to exkluzivní předmět, který je prý dostupný pouze v boxu, jinde ne. Upřímně, ten nápad dát na něco rodokmen Blacků je super, ale výběr předmětu už ne. Mě osobně by se třeba líbil plakát na zeď, kde by na to bylo vidět. Jako šátek to vypadá dost divně. Každopádně materiál je příjemný.


3. Diadém Roweny z Havraspáru. Podle mě nejlepší věc z každého boxu. Momentálně do boxů umisťují připínáčky* s podobou viteálů.  Je moc krásný, asi ho budu nosit nebo si založím kolekci těchto pinů (tak tomu říkám :D).
*(nevím, jak přesněji to nazvat, v angličtině je to "pin" a jako špendlík mi to nepřijde)


4. Kniha hůlek. Poslední předmět se mi také moc líbí. Je to taková malá kniha, kde máte vypsané postavy a vyobrazené jejich hůlky. Tento předmět se dá sehnat i jinde, než v boxu. Je to super, protože mě vždycky zajímalo, kdo má jakou hůlku. Také jsem přemýšlela nad tím, jakou bych měla já. Bylo by moc fajn nechat si nějakou na míru vyrobit.Shrnula bych to tak, že mám smíšené pocity. Jsem zklamaná a zároveň ne. Jsem zklamaná, protože za to dlouhé čekání to nestálo a také mi vadí, že snížili počet předmětů až po tom, co jsem si box poprvé objednala. Také jsem zklamaná, moc jsem si přála, aby box obsahoval tričko, pop figurku nebo hůlku. Většinou je v každém boxu tričko, tak alespoň to jsem očekávala. No a na druhou stranu nejsem zklamaná, protže mám další věci do sbírky HP. Pokud na Lootcrate narazím zase na slevu, určitě si objednám další box.


Znáte tento box? Objednali jste také někdy něco podobného? :)

UložitUložitUložitUložitUložitUložit

You May Also Like

0 komentářů