Lush Cosmetics

by - února 07, 2018

Dlouho už pokukuji po stránkách Lush a občas si prohlédnu pár produktů. Nemohla jsem si ale nevšimnout, že je to přírodní kosmetika se spoustou výhod. Sice je trochu dražší, ale té ceně odpovídá kvalita a mnohem víc. V dněšním článku bych se chtěla zaměřit na to, jak jsem se značkou spokojená a jestli ji mohu doporučit.Výhody Lush:

Netestují své produkty ani jejich složky na zvířatech a co víc - bojují proti testování!
Snaží se snížit spotřebu obalů, proto některé jejich výrobky, u kterých to lze, prodávají bez obalu - takzvané NAKED PACKING. A obaly od výrobků jež je mají, můžete přinést zpět do obchodu Lush. Na obalu je vždy napsané, jestli obal vezmou v obchodě zpět. (Nevýhoda bohužel je, že obchod je pouze v Praze, kam skoro vůbec nejezdíme.)


THE GREENCH - Pudrový deodorantBalení obsahuje 75 gramů pudrového deodorantu. Na obalu máte použité ingredience, kdo váš produkt vyrobil, použití, tip a zajímavost. Víčko z produktu můžete přinést zpět do Lush k recyklaci a obal je vyroben z recyklovaného plastu. Produkt je veganský a ani by neměl být testován na zvířatech (ani jeho složky).
Jak už říká obal, je to zelený prášek, který má absorbovat pot a bojovat proti zápachu. Někomu může zapáchat, ale mě docela voní. Nevím, k čemu bych vůni přirovnala. Je docela příjemná. Nešpiní, dělá to co má (a ani nezapáchá), případně tu vůni lehce přebijete voňavkou nebo deodorantem. Produkt je skvělý a aplikuji ho vždy před tím, než někam jdu (jedu). Byla bych radši, kdyby v mém případě zabraňoval pocení.


CUP O'COFFEE - Maska na obličej i tělo

Balení obsahuje 325 gramů kávového peelingu. Obal je také z recyklovaného plastu a pokud takových 5 kelímků přinesete zpět do obchodu, dostanete čerstvou pleťovou masku zdarma.  Peeling má světle hnědou barvu a krémovou (tužší) konzistenci (to je výhoda že se nedrolí a nic neopadává). Voní po kávě - jak jinak. Při aplikaci je příjemný a pleť hezky zjemní a provoní kávou. Po smytí masky jsem stále cítila kávovou vůni. Tenhle peeling mi rozhodně sedl a oblibila jsem si ho. Mám citlivou pleť a všechny ostatní peelingy co jsem zkoušela, mi pleť spíš vysušily a pleť vždy ihned po aplikaci zčervenala. Tenhle peeling je jemný a šetrný. Hned po smytí cítíte tu hebkost.Na závěr: produkty jsem nedostala k testování, dostala jsem je k svátku od rodičů. Recenzi jsem se rozhodla napsat, abych vás čtenáře informovala o této kometice. Má spoustu výhod a nejvíc se mi líbí, že bojují proti testování na zvířatech a snaží se snížit potřebu obalů (neboli odpadu), v tom bych podpořila každého.  Jaké výrobky máte z obchodu Lush a jak jste s nimi spokojeni? :)
You May Also Like

10 komentářů

 1. Lush dlouhodobě používám hlavně na vlasy (jejich šampuky, šampóny, masky na vlasy i kondicionér). Tuhle masku na obličej jsem shodou okolností dostala právě za těch pět vrácených kelímků a taky jí mám moc ráda. Osobně doporučuju k vyzkoušení skoro cokoliv. Já mám moc ráda suchý šampon No drought nebo jejich krém Sleepy na dobrou noc. (Michelle z www.wish-hope-life.cz)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě vlasovou kosmetiku od nich plánuji vyzkoušet brzy. To je fajn, děkuji za doporučení :)

   Smazat
 2. Mě Lush v poslední době hodně zaujalo, protože jsem od přítele k Vánocům dostala jejich bombu do koupele a bylo to moc fajn :) Poslední dobou začínám používat spíše přírodní kosmetiku a tu netestovanou na zvířatech, takže děkuji za recenzi :)

  LENN

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty bomby mě také lákají, bohužel nemáme vanu :D To je super, není zač :)

   Smazat
 3. Lush kozmetiku mám veľmi rada, mám od nej doma niekoľko vecí, najradšej mám scrub na pery Sugar Plum Fairy <3 :)
  Caroline

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten jsem také chtěla vyzkoušet, vypadá skvěle :)

   Smazat
 4. Miluju Lush kosmetiku, jen škoda té ceny :-) krásně voní a funguje.

  Ve Vlnách

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také jsem si ji zamilovala. To ano. Mě nejvíce lákají ke koupi výrobky, díky kterým na něco přispěji :)

   Smazat
 5. Miluji Lush. Moc se mi líbí, že kelímky můžeš vrátit a za nějaký počet kusů, dostaneš produkt zadarmo. Mám moc ráda masky na obličej, tabletky na zuby (pro cestování super) a bomby. Zkrátka to umí. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mám to stejně :) To se mi na tom právě moc líbí. Ty tabletky na zuby plánuji koupit příště a bomby jsem bohužel nemohla zkusit, nemáme vanu :D

   Smazat