Be Kind

by - ledna 27, 2018

Jednou jsem přemýšlela a došlo mi, kolik zlých lidí a věcí je na téhle planetě. Proto mě napadlo založit projekt Be Kind. V dnešním článku bych se o něj s vámi ráda podělila a byla bych ráda, pokud by se někdo zapojil. Můžete na instagramu používat hashtag #bekind (nebo lépe #bekindcz) a označit mě u fotek, které budou ukazovat vaší laskavost nebo klidně i u jiných fotek, budu ráda, když se kdokoliv zapojí.Cílem projektu je dostat ho do podvědomí co nejvíce lidí. Ukázat lidem, že bychom se měli chovat hezky ke všemu kolem sebe, což by tvořilo náš svět hezčím. Motto nebo citát tohoto projektu zní "Be kind to yourself, to other people, to animals, to nature. Be kind to our world."  V češtině: "Buď milý k sobě, k ostatním lidem, ke zvířatům, k přírodě. Buď milý k našemu světu." Rozhodla jsem se zvolit si angličtinu, ve které to zní lépe a dá se tím oslovit širší publikum.


O čem konkrétně tedy projekt bude? V první řadě půjde o to, být milý sám k sobě. Nebýt k sobě tak tvrdý a kritický a hlavně, mít se rád. Když budeme mít rádi sami sebe, potom se naučíme mít rádi vše kolem sebe. To na vazuje na to, být milý k ostatním lidem. Tak jak se budete k ostatním chovat, budou se oni chovat k vám. Můžete tím někomu třeba zlepšit den nebo udělat život hezčí, záleží na vás. Až budete mít za sebou tyhle dvě fáze, bude na čase se naučit být milý ke zvířatům. Neznamená to, že projekt bude podporovat jenom veganství a vegetariánství. Půjde i o to, zabránit týrání zvířat, zabránit testování kosmetiky na zvířatech, nepodporovat kožešinové farmy, také nepodporovat velkochov a spoustu dalších věcí, které budu uvádět postupně. Co se týká toho být milý k přírodě, budu nadále podporovat všechny aktivity Greenpeace ať už jen podpisem, sdílením nebo i malou finanční částkou.Projekt bude zkrátka vyzývat lidi, aby se zamysleli nad sebou, nad svým životem a jaký má dopad to, co dělají. Bude vyzývat lidi být milejší a dělat si to tu hezčí. Pokud se vám projekt líbí, budu ráda za jakoukoliv podporu. Bližší informace uvedu co nejdříve v dalším článku. Zatím můžete projekt sledovat na instagramu bekindcz . Kdo by měl zájem projekt podpořit, může si zakoupit náramek z minerálů. (Tím spíš zatím podpoříte mě v rozvoji projektu, později to ale půjde na dobrou věc). Stačí mě kontaktovat na email: saskiegreen@gmail.comCo si o tomto projektu myslíte? Budu ráda za jakýkoliv komentář :)

You May Also Like

12 komentářů

 1. Zajímavý nápad, určitě to zní slibně :)
  Oceňuji, že se snažíš udělat svět lepším místem :)

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, budu se snažit to dotáhnout někam dál, snad to vyjde :) Díky za pozitivní komentář :)

   Smazat
 2. Už jsem ti dala follow :) držím palce s projektem, vypadá to moc hezky. Já se nedávno snažila o něco podobného, ale nakonec jsem se rozhodla, že tím projektem udělám celý můj Instagram, protože jsem se moc nesžila s ovládáním dvou Instagramových účtů :D držím palce :)

  LENN

  OdpovědětSmazat
 3. Zajímavý nápad, zní to super! :) Myslím, že to, že se snažíš udělat svět lepším je ocenění hodné! :) Držím Ti palce! :)

  OdpovědětSmazat
 4. super nápad :) snazim se o to furt, ale stejne si nemuzu pomoct a jsem sama k sobe hrozne kriticka :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) To znám, ze začátku je to těžké, jsme zvyklí hledat jenom chyby, ale čím víc se zaměříš na to dobré a na to, co se ti na sobě nebo ostatních líbí, bude to lepší :)

   Smazat
 5. To je moc hezká myšlenka. Přála bych si, aby víc lidí nad tím svým chováním přemýšlelo. Těším se na další update!:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) To bych si přála také. To je super, bude brzy! :)

   Smazat
 6. Pěkný nápad. Držím palce, aby se ti dařilo a aby se tvá myšlenka rozšiřovala. :) Hned si jdu najít instagram. ;)

  OdpovědětSmazat