Kalendář na rok 2018 - Saskie Green

Kalendář na rok 2018

Tak jsem to taky zkusila. Vytvořila jsem pro vás kalendář na rok 2018. Můžete si ho dát na nástěnku, do desek, na stůl nebo třeba do koše, v případě že se vám nebude líbit :D. Berte na vědomí, že jsem na to měla omezený čas (photoshop jsem nikde ke stažení nenašla, takže jsem měla sedmidenní verzi zdarma) a také omezené zdroje (těžko se mi na netu hledaly různé cliparty a všechno možné ke stažení zdarma). Taky mám omezené schopnosti a ve photoshopu jsem dělala poprvé, takže to podle toho vypadá. Kalendář je samozřejmě zdarma. Doufám, že se vám bude líbit, a stáhnete si ho :)Tady je malá ukázka kalendáře :)A stáhnout si ho můžete zde.Dejte mi vědět do komentářů, jak se vám (ne)líbí.

Ještě bych vás chtěla moc poprosit, abyste nikde nevydávali kalendář za svůj, klidně sdílejte, kdekoliv se o tom zmiňte, ale s tím, že je to ode mě. Možná vám to připadá jako hloupost, ale vím, čeho všeho jsou lidé schopní. Nebo si říkáte, je to jen hloupý kalendář, ale mně na tom záleží :) Díky.

6 komentářů:

 1. Kalendář jsem si stáhla, určitě se může hodit :) přemýšlím o tom, že si ho i vytisknu, protože je takový pěkný a jednoduchý. Vážně se ti povedl :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
 2. Verčo, vypadá krásně. Jsi moc šikovná :) Iva

  OdpovědětVymazat
 3. Na to, že je to tvoje první práce mi to také příjde povedený! Šikulka ♥

  WantBeFitM

  OdpovědětVymazat