Kalendář na rok 2018

by - prosince 29, 2017

Tak jsem to taky zkusila. Vytvořila jsem pro vás kalendář na rok 2018. Můžete si ho dát na nástěnku, do desek, na stůl nebo třeba do koše, v případě že se vám nebude líbit :D. Berte na vědomí, že jsem na to měla omezený čas (photoshop jsem nikde ke stažení nenašla, takže jsem měla sedmidenní verzi zdarma) a také omezené zdroje (těžko se mi na netu hledaly různé cliparty a všechno možné ke stažení zdarma). Taky mám omezené schopnosti a ve photoshopu jsem dělala poprvé, takže to podle toho vypadá. Kalendář je samozřejmě zdarma. Doufám, že se vám bude líbit, a stáhnete si ho :)


Tady je malá ukázka kalendáře :)


A stáhnout si ho můžete zde.Dejte mi vědět do komentářů, jak se vám (ne)líbí.

Ještě bych vás chtěla moc poprosit, abyste nikde nevydávali kalendář za svůj, klidně sdílejte, kdekoliv se o tom zmiňte, ale s tím, že je to ode mě. Možná vám to připadá jako hloupost, ale vím, čeho všeho jsou lidé schopní. Nebo si říkáte, je to jen hloupý kalendář, ale mně na tom záleží :) Díky.

You May Also Like

6 komentářů

 1. Kalendář jsem si stáhla, určitě se může hodit :) přemýšlím o tom, že si ho i vytisknu, protože je takový pěkný a jednoduchý. Vážně se ti povedl :)

  LENN

  OdpovědětSmazat
 2. Verčo, vypadá krásně. Jsi moc šikovná :) Iva

  OdpovědětSmazat
 3. Na to, že je to tvoje první práce mi to také příjde povedený! Šikulka ♥

  WantBeFitM

  OdpovědětSmazat