Cesta za lepším já

by - října 12, 2017

Už před delší dobou jsem se namotivovala a rozhodla, že přestanu dělat věci, které mě brzdí nebo zdržují a v ničem nerozvíjí. Změna je život. Je to dobrej pocit, konečně na sobě začít víc pracovat. Vystoupit z komfortní zóny. Zkusit nový věci, klidně i to, co se nám příčí. Chci dělat věci, které mě posunou dál a skoncovat s tím, co nikam nevede.Každý den se snažím být lepším člověkem. Protože sama chci. Protože mě to dělá šťastnou. Usmyslela jsem si, že chci v životě něčeho dosáhnout, že chci něco vytvořit a něco tu zanechat. Naplnila jsem svůj život tolika cíli, které bych si ráda splnila a pevně věřím, že se mi to podaří. Ta cesta bude dlouhá a vlastně nikdy ani neskončí. Ono je pořád co zlepšovat. Budu pracovat na svých dovednostech, rozvíjet svoje schopnosti, měnit způsob myšlení i styl života. Rozhodla jsem se udělat krok vpřed. Chci to změnit tak, aby mi to vyhovovalo a mohla se ohlédnout s tím, že jsem dělala všechno, co jsem mohla, abych žila (podle mě) plnohodnotný život.Nebudu tu vypisovat, co všechno začnu dělat a co všechno dělat přestanu. Každého z nás posouvá dál něco jiného. Proč tohle všechno píšu? Já třeba preferuji články, kde autor sdělí své myšlenky a nechá čtenáře nahlédnout a nechá ho zamyslet se nad vším. Někdo z vás to má třeba stejně. Z části proto je tenhle článek takový obecný.Zkrátka chci, aby můj život měl smysl, a abych v něm byla šťastná. Budu tvořit, budu se radovat z maličkostí, využiju každé příležitosti, budu si vážit svých blízkých a všeho co mám, budu šťastná teď, ne až se mi něco splní, budu tady a teď. 

You May Also Like

6 komentářů

 1. Každý den je nová přiležitost :)

  FIT MADDIE

  OdpovědětSmazat
 2. Tohle jsem si taky víc jak rok zpátky řekla, ale bohužel mám pocit, že mě to spíš vede k pocitu vyhoření, unavuje mě to. Tak ti přeju, aby se to samé nestalo tobě a splnila jsi si své sny :) Hodně energie.

  Ve vlnách

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si to taky v minulosti hodněkrát říkala, ale když jsem to sem napsala, přijde mi to takové oficiální a slouží mi to jako připomínka, tentokrát mám hodně motivace. Děkuji moc :)

   Smazat
 3. Tyhle myšlenky mě zaplavily, když jsem si letos po letech znovu zakládala blog a od té doby si jdu za vším, co chci a snažím se. Člověk dokáže spoustu věcí svou vůlí a pílí :)

  LENN

  OdpovědětSmazat