Továrna na Sny

by - srpna 05, 2017

Továrna na Sny od Anie Songe se v poslední době stala velmi oblíbenou. Ani se tomu nedivím. Je to ten typ knížky, kterou čtu nejradši. Není moc dlouhá, má v sobě moudra, díky kterým občas dojdeme k uvědomění, obsahuje ilustrace, a tak nějak vás nabádá k tomu, abyste si ji sami vylepšili (jsou zde řádky na psaní, obrázky lákají k vybarvení a občasné volné stránky k tvoření). Nejenom, že obal knížky je krásný, ale i ten obsah za to stojí.


Anie jsem začala sledovat docela nedávno, ani nevím jak jsem na ni narazila (určitě na netu), což je škoda, docela by mě to zajímalo. Na jejím blogu jsem si nechala zdarma poslat do mailu ukázku z továrny na sny a hned jsem veděla, že ji musím mít. 
V knížce najdete vše od jejího příběhu (jak se poznali s Lukášem, jak se dostali na Bali, ...), přes různé zážitky z dětství a z cest, až po to, jak si správně přát nebo třeba mít ráda sama sebe. Je to zkrátka kniha plná myšlenek, pocitů, zážitků a lásky.


Knížku si autorka sama ilustrovala, což si myslím, že je super. Připomíná mi to takový ilustrovaný deník. Díky kresbám je kniha více osobní. Určitě stojí za přečtení. Na knížce jsem nenašla jedinou věc, která by mi vadila, možná snad jen to, že byla krátká, což nevadí, Anie píše další, na tu se moc těším. Takže pokud se chcete naučit mít rádi sami sebe, věřit v sebe i své sny, dodat odvahu a motivaci, knížku vám doporučuji :)


Znáte Továrnu na Sny, popřípadě ji už máte doma? Jak se vám líbila?

You May Also Like

2 komentářů

  1. O téhle knížce jsem zaslechla už před nějakou dobou a teď dost uvažuji o tom, že si jí koupím :) vypadá krásně a možná by mi mohla pomoct k tomu, víc v sebe věřit. Díky za tip! :) http://essdeesthoughts.blogspot.cz/

    OdpovědětSmazat