Recenze na fotoknihu

by - července 07, 2017

Dnes jsem obdržela balíček (fotoknihu) ve spolupráci od firmy Saal Digital.
Přihlásila jsem se na jejich stránkách, kde fotoknihu nabízeli. Vyplnila pár údajů a poslala. Za pár dní přišel mail s kódem, který jsem použila při výběru fotoknihy. Vybrala jsem si čtvercovou fotoknihu o velikosti 19x19 cm s 26 stranami. Pomocí jejich programu Saal designér jsem si rozvrhla fotky na jednotlivé stránky a objednávku odeslala.


Práve dneska mi balíček přišel. Byla jsem docela překvapená. Byla to první fotokniha, kterou jsem držela v ruce.  Obal je ve světle modré barvě a nádherném látkovém provedení. Stránky jsou velmi pevné, takže nehrozí riziko poškození. Kvalita fotografií v knize je naprosto skvělá. Až na dvě, které jsem hodně zvetšila. Tímto bych také chtěla poděkovat firmě Saal digital, za skvělou fotoknihu.  Do budoucna plánuju hodně fotit, a mít fotky uložené jen v počítači je pro mě skoro jako je nemít. Takže předpokládám, že tohle není moje poslední fotokniha :)


Fotokniha 19x19 cm, 26 stran, světe modrá, pevná vazba


A proč je obal mojí fotoknihy prazdný? Protože já jsem já a nevšimla jsem si, že text jde vložit i tam. Na druhou stranu to zas taková pohroma není, alespoň si to můžu dotvořit (znetvořit) podle sebe.

Jestli chcete, máte taky ještě možnost, vyzkoušet si fotoknihu od Saal Digital. Stačí se přihlásit zde.

You May Also Like

4 komentářů

 1. Jooo, fotokniha od Saal digital je super, taky jsem ji nedávno dostala. :)
  Saal digital má celkově super nabídky, je fajn být bloger. :D

  OdpovědětSmazat
 2. tiež som to vyskúšala, je to super, ja osobne som bola nesmierne spokojná!
  knižku som použila ako vlastné portfólio, ktoré mi pomohlo pri prijímacích skúškach na vysokú školu ;).

  KEJMY ♥.

  OdpovědětSmazat