Podpořte výzvu - Plast je plast - Saskie Green

Podpořte výzvu - Plast je plast

Ahoj! Prostřednictvím dnešního článku bych vás chtěla všechny poprosit, aby jste podpořili výzvu Greenpeace.
Zdroj loga: http://logodatabases.com/greenpeace-logo.html/greenpeace-logo

Pravidelně si nechávám zasílat newslettery od Greenpeace, a nedávno mi přišel mail, v jehož obsahu byl odkaz na "plastovou kalkulačku".  V plastové kalkulačce si můžete i vy spočítat svou plastovou stopu, a trochu se nad tím zamyslet.

Jedná se vlastně o to, že v dnešní době jsou plasty hodně využívány, a ne všichni je recyklují. Jsou tu lidé, kteří se nezajímají o životní prostředí, a je jim jedno, že plasty naši planetu zatěžují.

A teď přímo k výzvě. Můžete jí podepsat ZDE. Stačí vyplnit jméno, příjmení, email, telefon a datum narození (u toho telefonu se nebojte, vyplňuji to vždy a nikdy mi nevolali ani nepsali). Už zbývá jen 2 581 podpisů! V odkazu najdete i kroky JAK ŽÍT BEZ PLASTŮ.


Na stránkách Greenpeace najdete více výzev, které je třeba podpořit.  Budu ráda, když se někdo zapojí. Jinak tenhle článek jsem se rozhodla napsat já sama, protože jsem chtěla. Chtěla jsem upozornit na to, že v životě jsou důležitější věci, než ty, kterými se zaobíráme každý den. My na téhle planetě ještě dlouho budeme žít, tak přece chceme, aby se nám tu žilo hezky, ne?

Děkuji všem co se zapojí, kdyžtak dejte vědět do komentářů :)

2 komentářů:

 1. myslím, že je to pekný článok, super výzva a dobré zamyslieť sa. však je veľa veeeeľa ďalších vecí, ktoré našu planétu ničia rovnako, ba možno viac. ak by sa chcel človek naozaj venovať záchrane planéty, tak by sa mali tiež obmedziť emisie z fabrík, z jazdy aut a autobusov... plasty sa recyklovať dajú, ovzdušie len tak nevyčistíme...

  KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Přesně tak, máš pravdu. Vím že je víc horších věcí nad kterými bychom se měli zamyslet, tohle byl spontánní článek, plánuji jich ale napsat na tohle téma víc. Ráda bych, aby si to lidi uvědomili. Jinak s tebou souhlasím :)

   Vymazat